Nechte to být, změňte úhel pohledu

4. listopadu 2016 v 10:17 | Samaya |  JAK TO CÍTÍM JÁ


Krásný den drazí moji,

Již chvíli ke mně přichází toto téma z více stran. V minulém týdnu jsme zjemňovali tyto záležitosti v meditaci a zdá se být poměrně aktuálním. Odevšad a z mnoha směrů přicházejí negativní zprávy, hrozby ze světa a také bolavé chování od člověka k člověku. Uchylujete se k smutku a k pocitům beznaděje, máte stavy frustrace a vstupujete do interakce s tím, co přichází. Vaše pole energie, které cítí bolest, zklamání a boj, je tímto oživováno a vše, co dřímalo v hloubi a nechtělo být viděno, je prostřednictvím vnějších dějů, ať už osobních, rodinných nebo světových vynášeno na povrch.

Váš vnější svět funguje jako přímá projekce vás samých. To, co je vytvořeno vně, je do poslední své části odrazem vašeho vnitřního světa. Vše co vnímáte, ať už ve společnosti, v televizi, či ve svých rodinách odráží beze zbytku vaše hluboké vnitřní stavy, kterých si mnohdy nejste vědomi, nebo je odmítáte.

Žádáme vás z hloubi naší lásky, pokuste se přijmout fakt, že vše, co je vám činěno, vámi viděno, či cítěno, je plným seskupením vašich vnitřních energií, které jsou promítány na plátno vašeho života, do vašeho světa, který žijete. Ten je jen váš a je tedy vámi stvořen.

Napadlo vás někdy, proč někdo zažívá pohodlný, radostný a poklidný život. Má příjemné vztahy a daří se mu? Tato bytost vyzařuje vnitřní nastavení -programy založené na pozitivní víře. Ona vysílá do svého světa z nitra srdce, z rovin mysli a duše přesvědčení "daří se mi. Lidé jsou skvělí. Mám šťastný život." A nemusí si toho být plně vědoma, ale v jejím energetickém poli toto vibruje a vytváří tak její vlastní svět.

Oproti tomu člověk, který se setkává s agresivitou, zlostí a neláskou, ať už je viděna v televizi, nebo ve společnosti, či blízkém okolí, tento někdy někde přijal přesvědčení o zlobě, o tom, že lidé jsou zlí. A tento příběh mohl být stvořen, nebo znovuoživen v hlubokém dětství. A je mu ukazován prostřednictvím ostatních lidských bytostí. Znamená to, že pokud vám ve vašem světě někdo hraje roli zlého, nebo agresivního, je to proto, že vaše vyzařování tuto realitu tvoří. Je to uvnitř vás a projektovaný zážitek vám s láskou dává vědět, že toto jste vy a že ona zlost v srdci druhého patří vám. Je někde uvnitř vašeho bytí. Může být schovaná, nechtěná a odmítaná. Jelikož vám bylo dlouho předáváno, že zlost je špatná, že musí být ukryta a neprožívaná. Zakázaná emoce. Vždy to je spojeno se strachem, kdy jste jako malé lidské bytosti uvěřili, že projevit se je nebezpečné, stíhá to vina a poté trest. A tak jste si zakázali se zlobit, odsoudili jste tento projev a tím určitou část sebe sama. Potlačili jste se a uznali to za špatné.

Však v tomto čase vyrovnání a vybalancování je potřeba hluboké skryté energie uvolnit a cesta k jejich uvolnění je mnohdy nepříjemná a naplněna bojem se sebou a také s okolím. A tak vás žádáme, dovolte to. Dovolte si prožít emoce, dovolte druhým uvolnit je. Najděte si způsoby jak propustit zlobu a zlost, propustit boje uvnitř sebe. Je mnoho možností, metod a nástrojů. Uznejte tyto své části jako své děti, které touží být milovány se vším, čím jsou. Přijměte svou agresivitu a strach. Podívejte se tomu zpříma, zavolejte to k sobě a vneste k tomu Světlo.

Opusťte pocit, že něco ve světě je špatně. My jsme celý svět, jak v malém, tak ve velkém. Pokud procházíte procesem uzdravení, dovolte také vnějšímu světu si jím projít a vzdalte se rovině posuzování a strachu.

Kdyby v tomto jediném okamžiku celý svět přestal soudit a vnímat zlo, přestal mu dávat energii a pozornost, rozpustilo by se. Nemělo by výživu. Každý váš odsudek vyslaný s energií zloby vůči vnějším dějům, přináší další zlobu a další boj ke zdrojové energii. Živíte ji. A tak odpojte pomyslné hadičky a nechejte si svou energii pro sebe, nemrhejte svým zdrojem pro něco, co tímto způsobem nemůžete změnit. Pamatujte, že boj vytváří zase jenom boj.

Nechejte vnější svět tím čím je, a započněte změnu uvnitř toho svého. Jedině tak můžete proměnit chování herců na vašem pomyslném filmovém plátně.

Pokud je váš vnitřní scénář nastaven na roli strachu a zloby, budou váš scénář herci plně respektovat. Chcete-li však, vidět jiný film, není jiná možnost, než, aby váš vnitřní tvůrce- pisatel vytvořil jiný, takový, jež je plný lásky.

A aby láska mohla být ve vašem nitru, je třeba naučit se ji cítit, ochutnávat ji, probudit ji a oživit ve svých buňkách a to přes slova, pocity, obrazy, tanec, hudbu, prostřednictvím vědomého každodenního pobývání v ní a s ní.

A tak si dovolte otevřít se respektu, vůči vnější zlobě světa. Každá bytost zde na zemi má právo svobodné vůle, pokuste se respektovat ji, se vším čím je a jak koná. A místo touhy změnit ji a soudit, vezměte tuto sílu, vaši sílu a uvolněte vše, co její chování ve vás vzbudilo.

Dýchejte zhluboka, rozběhněte se a zakřičte do polí. Pusťte si hudbu, energické rytmy a vytančete se z toho. Vykreslete obraz zlosti a spalte jej. Udělejte cokoliv, aby emoce mohla být prožita. Dovolte ji být a buďte vděční, že vám vnější svět toto ukázal.

Takto se vám podaří ji transformovat a zlost, jež zmizela z vašeho bytí, zmizí také vně. Zmenší se, zjemní se. A vy se stáváte vědomými tvůrci vnějšího světa. Začínáte projektovat nový svět, osvobozujete sebe, své děti a také ty, které přijdou. Měníte lidstvo, uzdravujete planetu Zemi. Jste Světlem na Ní, pro sebe a pro Ní.

A tak to je.

S láskou, objetím a žehnám do každého kroku,

Vlaďka Samaya


Pro ty jež s vírou kráčejí, touží milovat a otevřít se své pravé podstatě. Pro ty jež ví, touží vědět a pak s láskou všechno vědění opustit a jen čistě milovat, přijala dne 4.11.2016 Vlaďka Samaya. Smí být volně šířeno, sdíleno a žito :o). www.tvoje-stesti.cz, www.tredoxe.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Markéta | 4. listopadu 2016 v 10:22 | Reagovat

Děkuji, Vladěnko ... <3

2 kopretina | 4. listopadu 2016 v 10:47 | Reagovat

Děkuji za hezký článek s návodem.Který byl napsán v pravý čas. :-)

3 Samaya | 4. listopadu 2016 v 14:16 | Reagovat

S díky a láskou, Samaya :-)  :-)  :-)

4 Matreie | E-mail | 4. listopadu 2016 v 21:01 | Reagovat

Milovaná Samayo velmi pravdivé, povzbudivé, nádherné...ať si všichni toto jsme schopni uvědomovat více a více, v každou vteřinu života... :-)

5 Dáša | Web | 5. listopadu 2016 v 10:57 | Reagovat

Nádherný článeček. Díky, sedlo to!

6 otty | E-mail | Web | 5. listopadu 2016 v 16:30 | Reagovat

http://babajanga.blogspot.sk/ Ako uzdraviť zem??? :-) TOHO = láska :-)  :-)  :-)

7 Janka | 10. listopadu 2016 v 19:53 | Reagovat

ďakujem :-)

8 Venda | 17. listopadu 2016 v 8:45 | Reagovat

Moc krásný článek. DĚKUJI.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama