ÚPLNĚK SUPER MĚSÍC V BERANU // VĚDOMÉ PARTNERSTVÍ DUŠE

17. října 2016 v 21:13 | Samaya |  VZTAHY, láska, vztahyTento úplněk je v souladu s těmi, kteří jsou připraveni ve své nejhlubší touze duše pro opravdovou lásku a vědomé partnerství.

Je to božské otevření pro posvátnou práci andělů, mistrů a průvodců kteří přináší nové paradigma týkající se intimity do bytí na zemské úrovni.

Vesmírné energie vás přivádí do souladu s velmi důležitým romantickým partnerem. Toto je partnerství které si již vyžádalo ohromnou přípravu duše a vnitřní práci, aby se mohlo manifestovat do fyzické dimenze.

Vrozená přeměňující synergie duše tohoto partnerství přináší na povrch vše a cokoliv, co překáží tomuto vývoji a plné manifestaci pro léčení a uvolnění.

Úplněk je vždy moment kdy je vidět co je potřeba vzít plně na vědomí a co má být uvolněno z našich energetických polí. Je čas setřást to, co již déle nevibruje čistě s naší Duševní potřebou vzestoupit a rozvinout se do vyšších frekvencí.

Tento úplněk přináší téma intimní vztahové lásky přímo do formy. Pokud jste se schovávali nebo odmítali své opravdové pocity uvnitř toxického nebo negativního vztahu, pravda se vyplaví na povrch. Toto může být nepohodlné, pokud se chcete vyhnout svým pocitům nebo se bojíte změn.

Síla tohoto měsíce a spirituální podpora která skrze toto pracuje vám nyní pomáhají uvolnit svazující řetězy a vyčerpávající spojení. Osvoboďte se do nové kapitoly ve své lásce a intimním vztahovém životě. Jste žádáni mít víru v Božskou podporu, v zázraky a kouzla.

Zasloužíte si intimní partnerství, které je v souladu s vaší vibrační notou, které je dostatečně prostorné a vědomé k ulehčení opravdového růstu duše a podporuje vaše vzácné božské životní poslání.

Vdechujte sílu tohoto úplňku, který intenzivně pracuje na tom, aby vás přivedl do souladu s vašimi nejdražšími sny o partnerství a provází vás k jejich manifestaci s radostí a lehkostí.

Autor: Sophie Bashford
Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra | Web | 18. října 2016 v 11:16 | Reagovat

Já se stále snažím ten úplněk využívat....

2 juliana | E-mail | 26. října 2016 v 11:21 | Reagovat

Udělejte si čas číst mé stručné svědectví by mohlo být užitečné pro vás, nebo příští.

Ahoj
Jmenuji se paní Juliana. Chci se podělit o tuto krátkou svědectví dobrých lidí tohoto světa. To by mohlo být užitečné pro vás v jedné cestě nebo jiný. To je můj příběh.
Můj manžel si myslí, že polygamie není špatné, on byl viděn jinou dívku za uplynulý 1 rok nyní, a řekl jsem mu, že se musí zastavit, ale on říká, že je do ní zamilovaný, také mluvil o byli spolu "navždy" a také
ji žít s námi. můj manžel mě pořád miluje, litoval dostat do toho na prvním místě, ale nejsou ochotni break-up s ní, říká, že když rozpad, nebude mít žádný jiný vztah mimo jejich matrimony.One den, když jsem projížděl internet při hledání práce, viděl jsem několik příkladů toho, jak to baba pomohl jim s jejich problémy.

Jeden z nich řekl, že mu pomohl vyléčit jeho nemoc, druhý řekl, že jí pomohl otěhotněla po 11 letech, kdy bezdětný, a viděl jsem jiný, kdo řekl, že jí pomohl zachránit manželství a získat dobrou práci, ať e -mail podzim tohoto velkého Baba.

Rozhodl jsem se zkusit to a kontaktoval jsem ho na email: dregbosolutioncenter@gmail.com tento velký baba mi řekl, že můj manžel byl pod vlivem dámy. Ale on bude schopen zlomit kouzlo.
to bylo jak staeted modlitbu baba, aby mé potlačit můj manžel ukončil vztah s dívkou do 48 hodin a vrátil se ke mně a omluvil se za každou věc, že ​​on dělal a požádal svého odpuštění.

Přátelé mlčet, protože říkají, že "problém sdílený je problém PŮL vyřešeno" Ale já říkám problém sdílený s tímto velkým Baba "Problém trvale vyřešeno" protože někdo takhle otec má řešení pro všechny vaše problémy, bez ohledu na problém je, obraťte se s ním na tomto soukromém E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com

Teď žiju šťastně se svým manželem a mé dvě nádherné kids.baba mi řekl, že by mohl také kontaktovat řešení v jedné z následujících problémů:

(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporována ve vaší kanceláři
(4) Chcete dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřebují finanční pomoc.
8) Chcete mít pod kontrolou vás manželství
9) Budete být přitahovány k lidem
10) Absence dětí
11) mít manžela / manželky
12) k léčbě jakékoli nemoci.
Kontaktujte baba dnes a budete rádi, že jste udělal. E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com
DÍKY ZA VÁŠ ČAS...

3 Gabriela Melina | E-mail | 26. února 2018 v 13:35 | Reagovat

Cítím se tak znovu požehnaný v mém sňatku poté, co doktor OGODO přivedl zpět svého manžela, který se se mnou odloučil po dobu 6 měsíců. Am GABRIELA podle jména. Dokonce i když mají ústa po celém těle, nestačí bych poděkovat doktorovi OGODOVI za jeho pomoc v mém životě. Můj manžel se se mnou oddělil po dobu 6 měsíců a byl bez bolesti a bolesti. Takže jsem hledala pomoc všude, ale nic nevyřešilo, dokud jsem se s doktorem OGODO nepotvrdil, který jsem kontaktoval online. Vysvětlil jsem mu svou situaci a on slíbil, že se můj manžel vrátí ke mně do 24 až 48 hodin, pokud mi srdce pořád bít pro něj. Věřila jsem v něho a on mi připravil kouzlo a můj manžel mi říkal přesně, když řekl doktor OGODO. Prosil a řekl, že mě potřebuje zpátky a teď už 9 let znovu žijeme šťastně. Každý, kdo tam četl článek, který potřebuje pomoc, by se měl obrátit na něj ... E-mail. Doktor OGODO prostřednictvím společnosti ogodomikespells@gmail.com pro více informací
Pokud jste někde procházeli některou z těchto činností
problémy uvedené níže je také perfektní
(1) Chcete, aby váš bývalý zpátky?
(2) Máte vždy špatné sny?
(3) Chcete být ve vaší kanceláři povýšeni?
(4) Chcete, aby ženy / muži běhali po vás?
(5) Chcete dítě?
(6) Chcete být bohatí?
(7) Chcete, aby byl váš manžel / manželka vázán
navždy tvoje?
(8) Potřebujete finanční pomoc?
(9) Byl jste scammed a chcete
obnovit ztracené peníze?
Pokud potřebujete nebo chcete nějaké informace o lásce nebo
kouzla peněz, můžete tento problém vyřešit
dnes v chrámu Spell Of Solution ...
Jak mít šťastnější manželství, aniž byste čekali na změnu svého manžela

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama