NEOBVYKLÝ SUPER MĚSÍC V BERANU: PŘIPRAVTE SE NA OHROMNÝ ENERGETICKÝ POSUN 16. ŘÍJNA 2016

16. října 2016 v 21:09 | Samaya |  Channellingy, vzkazy, děníTento měsíc vyjde na obloze v neděli večer 16.října neobvyklý Super Měsíc.

Budete schopni ucítit vesmírný posun v energii, který nakonec ovlivní naprosto každého na planetě. Tuto změnu vibrace můžete využít ve svůj prospěch a přivést konstruktivní změnu do vašeho života. Ale prvně se podívejme co Super Měsíc znamená z pohledu vědy.

Super Měsíc znamená, že orbit Měsíce ho v jistém bodě přivádí nejblíže k Zemi a toto také nastává v novoluní nebo v úplňku. Tento říjen nastává Super Měsíc v úplňku, kde dosahuje své nejbližší přiblížení k Zemi celý měsíc, a bude vypadat super-ohromný - několikanásobně větší, než je jeho obvyklá velikost. Podle NASA , když je k nám Měsíc takhle blízko, "Jeho zářící blízkost způsobuje , že Měsíc vypadá o 14% větší a o 30% na nebi jasnější než vrcholný úplněk." ( termín vrcholný používáme tehdy, kdy je Měsíc na svém orbitu nejdále od Země).

Z astrologického hlediska se říjnový Super Měsíc objeví, když je Měsíc v Beranu. To přináší velmi aktivní, entusiastickou a odcházející energii. Tak budou všechny ohnivé a dobrodružné vibrace spojené s Beranem přivedeny do popředí a to způsobí živoucí třesk energie. Pokud využijete energetický posun Super Měsíce a ukotvíte ho v pozitivním světle, pak k vám přijdou pozitivní změny.

Beran je známý řadou silných kvalit a charakteristik a dotknutím se a využitím jejich síly můžete z posunů při super Měsíci získat mnohé.

Níže je přehled základních a nejlepších věcí, které tento úplněk v Beranu nabízí:

Je čas k vyléčení.

Ať jsou vaše rány fyzické, mentální, vědomé nebo nevědomé, nyní je čas se na ně soustředit. Pokud se soustředíte a uděláte vše co je ve vašich silách aby vám bylo lépe a zesílili jste, můžete se osvobodit od veškeré bolesti a utrpení, které vás vysiluje.

Buďte si vědomi svého ega.

Nenechte vlastní smysl sebe-důležitosti nebo osvícení dostat to nejlepší z vás. Beran dokáže být velmi namyšlený a je důležité, abyste neuvízli ve svém egu. Zůstaňte uzemnění a vše půjde hladce.

Celkově bude energetický posun doprovázející říjnový úplňkový super Měsíc nadmíru pozitivní.

Pokud se uvolníte a necháte vše plynout, lépe se propojíte s touto energií a ta vás povede k uskutečnění velkých věcí ve vašem životě, které s radostí uvítejte!

www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu

Tento článek lze šířit nekomerčním způsobem v originální formě s uvedením autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu, www.martinachristova.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája | Web | 17. října 2016 v 8:15 | Reagovat

To jsem opravdu prožila, energie byla super, ještě teď z toho vlastně funguju...

2 juliana | E-mail | 26. října 2016 v 11:20 | Reagovat

Udělejte si čas číst mé stručné svědectví by mohlo být užitečné pro vás, nebo příští.

Ahoj
Jmenuji se paní Juliana. Chci se podělit o tuto krátkou svědectví dobrých lidí tohoto světa. To by mohlo být užitečné pro vás v jedné cestě nebo jiný. To je můj příběh.
Můj manžel si myslí, že polygamie není špatné, on byl viděn jinou dívku za uplynulý 1 rok nyní, a řekl jsem mu, že se musí zastavit, ale on říká, že je do ní zamilovaný, také mluvil o byli spolu "navždy" a také
ji žít s námi. můj manžel mě pořád miluje, litoval dostat do toho na prvním místě, ale nejsou ochotni break-up s ní, říká, že když rozpad, nebude mít žádný jiný vztah mimo jejich matrimony.One den, když jsem projížděl internet při hledání práce, viděl jsem několik příkladů toho, jak to baba pomohl jim s jejich problémy.

Jeden z nich řekl, že mu pomohl vyléčit jeho nemoc, druhý řekl, že jí pomohl otěhotněla po 11 letech, kdy bezdětný, a viděl jsem jiný, kdo řekl, že jí pomohl zachránit manželství a získat dobrou práci, ať e -mail podzim tohoto velkého Baba.

Rozhodl jsem se zkusit to a kontaktoval jsem ho na email: dregbosolutioncenter@gmail.com tento velký baba mi řekl, že můj manžel byl pod vlivem dámy. Ale on bude schopen zlomit kouzlo.
to bylo jak staeted modlitbu baba, aby mé potlačit můj manžel ukončil vztah s dívkou do 48 hodin a vrátil se ke mně a omluvil se za každou věc, že ​​on dělal a požádal svého odpuštění.

Přátelé mlčet, protože říkají, že "problém sdílený je problém PŮL vyřešeno" Ale já říkám problém sdílený s tímto velkým Baba "Problém trvale vyřešeno" protože někdo takhle otec má řešení pro všechny vaše problémy, bez ohledu na problém je, obraťte se s ním na tomto soukromém E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com

Teď žiju šťastně se svým manželem a mé dvě nádherné kids.baba mi řekl, že by mohl také kontaktovat řešení v jedné z následujících problémů:

(1), chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Vždy máte noční můry.
(3) Má být podporována ve vaší kanceláři
(4) Chcete dítě.
(5) Chcete být bohatý.
(6) chcete, aby vaše manžela / manželku, že je jen na vás navždy.
(7) potřebují finanční pomoc.
8) Chcete mít pod kontrolou vás manželství
9) Budete být přitahovány k lidem
10) Absence dětí
11) mít manžela / manželky
12) k léčbě jakékoli nemoci.
Kontaktujte baba dnes a budete rádi, že jste udělal. E-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com
DÍKY ZA VÁŠ ČAS...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama