AKTUÁLNÍ DĚNÍ - PROCES INTEGRACE

3. října 2016 v 11:17 | Samaya |  Channellingy, vzkazy, dění


Pokud máte pocit, že vám chybí síla a připadáte si ztraceni. Máte-li uvnitř sebe prázdnotu a nenapadají vás jiná slova než: "Že to nemá smysl", věřte, že jste na správné cestě. Důvěřujte že i přes tyto všechny energie propadu je vše v pořádku. Aby jsme mohli dojít na kopec, musíme se občas dostat do údolí. A každé setkání se v hlubinách vnitřního pádu je veliký dar. Je to proces transformace, proces sjednocení a přesně takto probíhá.

Tak věřte, že nic není špatně, jen si dovolte chvíli údolím kráčet, dokud nepocítíte, že je čas jít zase vzhůru.

Mnozí žádáte o lásku, zdraví, radost a harmonický vztah, toužíte po štěstí a tak věřte, že právě to, co nyní prožíváte, je jen boření staré iluze, která musí svým vlastním procesem být rozpuštěna, protože s ní by jste se nedostali k naplněnému životu.

Takže děkujte, vaše modlitby jsou právě vyslyšeny. Děje se to!

A tak všemu, co nyní máte řekněte: "Vítej, tak takový jsi pocite, takto chutnáš?" Ochutnejte si vše, co je nízké, milujte to a neutíkejte. Poznejte to se vším čím to je, protože právě ony stavy jsou vaše části, které jste nechtěli, odmítli a potlačili.

A jediné po čem touží je vaše přijetí, objetí a láska.

Moji milí, milujte všechny děje ve svém životě. Neodmítejte je, neodhánějte a dovolte jim být. Jedině tak budou moci odejít.

Protože to, po čem touží je Vaše láska k nim.

Oni jsou vaší cestou k nekonečně krásnému a šťastnému bytí.

Důvěřujte, staňte se Láskou a jen Buďte.

S úctou a objetím,

Vlaďka Samaya

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama