Mistr Hilarion - Poselství pro týden 25.9. - 2.10. 2016

30. září 2016 v 0:13 | Samaya |  Channellingy, vzkazy, dění


Milovaní,

nad obyvateli Země vane vítr změny. Opravdu začíná docházet k radikálním změnám dosavadních struktur starého paradigmatu. Všude jsou známky úpadku a rozpadu a lidé ty příznaky rozpadu starých systémů paradigmat cítí. Je to doba, kdy každé lidské srdce musí intenzivně zkoumat sama sebe. Když se lidé noří do svých srdcí, pokládají si důležité otázky. Chtějí znát smysl svého života, proč jsou zde na Zemi a co musí vědět, aby našli pevný základ a ukotvení. Pro ty, co se probouzejí, je to těžká doba a ze strany těch, co jsou probuzeni a vědí, o co se jedná, je zapotřebí mimořádné laskavosti a trpělivosti.

Již dříve jsme mnohokrát řekli, že jak budou do zemské atmosféry přicházet z vesmíru čím dál vyšší úrovně světla, staré způsoby dělání věcí, které nemají tu nejvyšší integritu, již nebudou podporovány. To se teď děje a vy si toho musíte být vědomi - pokud se tak ještě nestalo, abyste mohli uvnitř sebe udržovat rovnováhu a klid. Abyste odolali tlaku starých energií, které teď všude převažují, vyžaduje si to rozhodné soustředění a úsilí. Když k něčemu takovému dojde a vy tu snahu projevíte, pomůže to zmírnit dopad na kolektivní vědomí lidstva. Když bude zřejmé, že si systém vašich čtyřech těl (fyzického, mentálního, emočního a duchovního) žádá výživu, poskytněte mu ji.

Vaše duše si vybrala tento závěrečný cyklus, aby mohla zažít miliardy náhledů, zvuků, chutí, pocitů a vjemů příchodu této monumentální éry na Zemi a k jejím obyvatelům. Staré a nové se ještě promíchává, ale to se rychle mění, když to staré rychle mizí do zaprášeného království mýtů a když za podpory vaší každodenní práce se upevňují nová paradigmata. Když spolutvoříte svět tím, že pevně udržujete svou vyšší vizi toho, jak by mohl vypadat, začíná se to objevovat a zakořeňovat. Prožívejte očekávání a vzrušení těchto časů, konečně dochází k posunu! Váš svět se stává lepším místem, jak jste si vždy představovali a vy čím dál častěji uvidíte, jak k tomu dochází.

Skryté říše dávají ve zvýšené míře o sobě vědět, což zaznamenalo mnoho lidí ve všech oblastech života a v různých prostředích. Je to pravda; je to nová a osvícená realita, která byla vašim očím skryta a vidět to a slyšet mohli jenom vyvolení. Ty bytosti teď byly pověřeny, aby se o svou přítomnost podělily s lidstvem a jejich zvýšená přítomnost přináší do nové reality známky radosti, užasnutí a zázraků. Země je v plné slávě obnovována do své původní nádhery a vy, milovaní, jste toho aktivní součástí!! Vychutnávejte si ten obnovený kontakt s těmi krásnými bytostmi a zkoušejte jim naslouchat a komunikovat s nimi.

Vše, o čem jste snili, o co jste se snažili, aby přišlo v této době na tuto planetu, všechny snahy, vyvinuté na udržování světla, vyšší vize a integrity na vás čekají, aby vás poctili tím, že se budou plně a zázračně manifestovat v této realitě. Konečně přijde MÍR; věřte tomu celým svým srdcem a dovolte tomu, aby se to rozvinulo v božském načasování. Kvůli roli, kterou hrajete, vás velmi milujeme a hluboce si vás vážíme.

Do příštího týdne...

* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. prowww.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama