DIMENZIONÁLNÍ BRÁNA 999

10. září 2016 v 21:32 | Samaya |  Channellingy, vzkazy, dění

Energie září má nejvyšší spirituální vibraci v období posledních devíti let.
Váš spirituální růst tento rok dospěl do vážného zlomového bodu. Dlouhá fáze vašeho života vyplněná důležitými lekcemi se blíží ke konci. Každých 9 let dozráváte a můžete vstoupit do další fáze vašeho osobního růstu. Toto období se koná tento rok, a zvážíme-li soulad energií, měsíc září je specificky důležitý. Cokoliv jste za posledních 9 let udělali nebo zažili začíná nyní vykukovat. Část vašeho osobního rozvoje se blíží ke konci a otevírá se cesta do nového období vašeho života.

Zastavte se a ohlédněte se za posledními devíti lety - podívejte se na nejdůležitější události vašeho života. Neprohrabávejte se mezi dobrými nebo špatnými zkušenostmi - jen se poohlédněte po těch, které měly obrovský vliv na to, jakým směrem se váš život obrátil a udělejte si jejich seznam. Můžete si být jisti, že tímto činem dospějete k vzrušujícím odhalením. V každém roce naleznete vymezený úkol, který byl pro ten konkrétní rok charakteristický. Pokud shromáždíte nejdůležitější změny a poznání posledních devíti let,…. co je nejdůležitější věcí, která se formuje? Toto je stanovené devítileté poslání, které nyní vstoupí do nové úrovně.

Dimenzionální Brána 9:9:9 se otevírá dnes 9.9.2016. Zažíváte něco, co se stane pouze jednou za každých 9 let. 9:9:9 se otevře jen jednou. Tato Dimenzionální Brána představuje nejvyšší spirituální energii vašeho života. Energie této dimenzionální brány se chová jako čisté zrcadlo skrze které můžete vidět nejdůležitější zkušenosti posledních 9-ti let. Energie tří čísel 9 propojuje tělo, duši a ducha. Zkušenosti které jste ve svém těle nasbírali se spojí do formy pocitů, které se transformují do moudrosti, pomáhajíce vám získat spirituální zážitky. Nyní můžete znovuprožít nejdůležitější zážitky na třech úrovních a můžete se pozvednout do úrovně další.

Vše čím jste prošli za posledních devět let nyní dává nový smysl při běhu na dlouhou trať. Při vstupu do Dimenzionální Brány uvidíte své minulé zážitky v "jiném světle". Začnete jinak přemýšlet a jinak se cítit. Přijmete, že jste nemohli nic udělat lépe a pochopíte, že jste udělali to nejlepší co jste v nejpříhodnější době na základě svých znalostí mohli. Neudělali jste chyby, jen jste získali zkušenosti.

Nejdůležitější věc je nechat minulost s pomocí spirituální energie 9:9:9 odejít a vstoupit do budoucnosti.
Otevřená energie Dimenzionální Brány 9:9:9 bude tento měsíc 2x utvrzena a při obou příležitostech se vrátí v jiné úrovni. 18.9.2016 se Dimenzionální Brána potvrdí podruhé a to vám pomůže zanechat za sebou strachy které vás omezovaly a zabraňovaly vám stoupat a sílit. Podstatou vašich strachů je to, že musíte vstoupit na neznámou cestu.
Vyvstane otázka, zda bude pohodlnější zůstat zde, v bezpečném malém světě který již tak dobře znáte. Budete cítit tendenci vykročit na cestu, ale ve stejný okamžik vás pochyby budou zdržovat. Druhé utvrzení Dimenzionální brány vám pomůže převzít kontrolu nad svými pochybami, a tak nezbude nic, co vás bude déle držet.

27.9.2016 energie Brány 9:9:9 bude utvrzena potřetí. Toto bude také nejvyšší vibrace této energie. Po každé, když se tato síla vrátí do vašeho života, vstoupí ve vyšší vibrační úrovni a pokud jste sit toho vědomi, tak vás pozvedne do vyšší vibrace také. Když se energie 9:9:9 vrátí potřetí , utvrdí vás v tom, že vesmírné vědomé získávání zkušeností trvá déle než jeden život. Pokud to přijmete, toto vědění s vámi zůstane nejen v tomto životě, ale ale také v těch budoucích. Tato energie vás vyzývá vidět skrze překážky momentálního života a podívat se na sebe jako na stále rozvíjející se duše cestující napříč dimenzemi.

Pokud si přejete uchopit více do hloubky smysl událostí vašeho života, ucítíte touhu více o tom pochopit. Datum vašeho narození se může stát vaším denním průvodcem - představením vás vašim osobním energiím, které definují vaše příležitosti každý den. Pokud si nejste těchto energií vědomi, nemůžete dělat sebevědomé rozhodnutí ohledně vašeho života. Bez detailních znalostí těchto energií nebudete schopni porozumět tomu, co se kolem vás děje a proč.

Autor: Peter Shilling

Překlad: Taunia Atiriamin Christová

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a překladatele a aktivním odkazem na stránky www.slunecnabrana.eu a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka | Web | 11. září 2016 v 12:23 | Reagovat

No, tak tohle je perfektní, na zamyšlení*****

2 Miriam | 11. září 2016 v 12:51 | Reagovat

Děkuji ! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama