Metody uzemění

24. listopadu 2011 v 5:13 |  Čakry a energetická pole

Metody uzemnění

UZEMNĚNÍCítit se dobře ve svém těle


Uzemnění příznivě ovlivňuje duchovní i fyzický vývoj. Je to nezbytný základ pro realizaci naší božské části zde.
Představme si strom, jehož kořeny jsou pevně zapuštěny do země, kmen je silný, plný života a bohatá koruna směřuje k nebi.
Kdo například okusil energii Ra-Sheeba, Shamballa 1024 aj., pak poznal, že čím více je člověk spojený se zemí a zakořeněný, tím silnější kanál se mu otevře pro senzitivní vnímání, intuici, vize atd.
Nalézáme smysl života, harmonický vztah k Zemi, k materiálnímu světu a sílu prosadit se.

Problémy s uzemněním míváme:

1) pokud máme bloky v první kořenové čakře a celkově oslabené spodní čakry
2) pokud na základě silného duchovního či emocionálního prožitku se cítíme "mimo" nebo některé situace nemůžeme rozdýchat
Často nám v takových případech "uletí naše éterické tělo", můžeme mít pocity na omdlení a nevolnosti, nebo také silnou euforii.
Stačí vybavit si některou z uzemňovacích metod a krásně se zase navrátíme do našeho středu.
Každý si můžeme najít ten svůj jedinečný způsob, který nás udrží pevnýma nohama na zemi.

Jednoduché metody uzemnění:PŘÍRODA - ZEMĚ

Procházka do přírody, stromy, kameny, půda, lesy, skály, červánky, cedr, hřebíček, fyzická práce……atd. z bohaté nabídky naší Matky Země. Někomu pomůže chvíli zadupat do země, jinému tanec, sport a některým pořádná svíčková nebo guláš. Z barviček to jsou zemité barvy a odstíny červené.
Matka Země tu vítá své milované děti. Poskytuje nám prostor a přesné podmínky pro život jaký si duše zvolila v souladu s boží vůlí. Každý z nás tu má svůj jedinečný genetický kod a své místo na Zemi. Dovolme si přijmout veškerou hojnost, která nám je k dispozici. Vychutnejme si krásy této jedinečné, úžasné planety. V našem dočasném Domově se chovejme tak, jak bysme si přáli, aby se druzí chovali k nám - s láskou a úctou.

PROSBA K VYŠŠÍMU JÁ

Žádám své Vyšší Já o okamžité navrácení, vyladění a harmonizaci všech svých těl včetně fyzického. Volám všechna svá těla zpět k sobě.

PLANETA ZEMĚ

Uzemnit se zde na planetě můžeme nejenom do "země - půdy", ale také do jejího středu, do středu celé planety. Představme si krásnou modrou planetu do jejíhož středu směřuje uzemnění, to je obrovská síla.

PŘES BOŽSTVÍ

V jádru naší planety je čistá božská jiskra, tak jako ve všem kolem nás.Vyladíme-li se na zemské jádro jsme tedy nejen uzemněni, ale zároveň spojeni s božstvím. Platí to však i obráceně. Člověk jehož srdce je otevřené bohu (LÁSCE), ten nachází kromě duchovního vedení také své místo na zemi. Vyslovit své přání se pořádně uzemnit, můžeme tedy jednoduše přímo i k bohu.
Napojení a uzemnění tak probíhá zároveň.

Z karet OSHO - ZEN TAROT promlouvá k tomuto tématu tato KARTIČKA

Zdroj (sada karet oheň, hodnota karty eso)

Zen po tobě chce, abys vyšel z hlavy směrem k základnímu zdroji… Neznamená to, že by si zen nebyl vědom možností využití energie v hlavě, ale když budeš všechnu energii využívat v hlavě, nikdy si neuvědomíš svou věčnost… Nikdy nezažiješ, jaké je to být zajedno s celkem.
Když energie zůstává ve středu, pulzuje, když se nikam nepohybuje, ani do hlavy, ani do srdce, je v samotném zdroji, odkud ji čerpá jak srdce, tak i hlava - pulzuje v samotném zdroji - to je skutečný význam zazenu.
Zazen znamená sedět ve zdroji samotném a nikam se nehýbat, až se vynoří obrovská síla, transformace energie ve světlo a lásku, ve větší život, v soucit, v tvořivost. Může na sebe vzít mnoho podob. Ale nejdřív se musíš naučit, jak být u zdroje. Pak zdroj rozhodne, v čem spočívá tvůj potenciál. U zdroje se můžeš uvolnit, a on ti ukáže svůj vlastní potenciál.

Osho The Zen Manifesto: Freedom from Oneself, Kapitola 11

Komentář:
Když mluvíme o "spojení se zemí", nebo "s vlastním středem", je vždycky řeč o tomto Zdroji. Když začínáme nějaký tvořivý projekt, jsme naladěni na tento Zdroj.
Tato karta nám připomíná, že máme přístup k obrovskému rezervoáru energie. A že se na něj nenapojíme přemýšlením nebo plánováním, ale tím, že se spojíme se zemí a se svým středem a ztišíme se natolik, abychom byli v kontaktu se Zdrojem. Je přítomen v každém z nás, jako osobní individuální slunce, které nám dává život a energii. Je to čistá pulzující energie, dostupná a připravená dát nám cokoli, co potřebujeme k dosažení svých přání, která nás uvítá zase zpátky doma, když si potřebujeme odpočinout.
Takže ať už právě teď začínáš něco nového a potřebuješ inspiraci, nebo jsi zrovna něco dokončil a potřebuješ si vydechnout, jdi ke Zdroji. Jsi vždy očekáván a nemusíš udělat ani krok z domu, abys ho našel.

Dobré uzemnění je dobrý základ pro každého z nás.

MANDALKA NA UZEMNĚNÍ - posílení od matičky země
Další mandaly na toto téma naleznete zde - Svět kouzelných obráků -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:30 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 boycey | Web | 22. června 2015 v 4:31 | Reagovat

sms rychlá půjčka bez registru :-x

3 Coreyitefs | E-mail | Web | 18. března 2018 v 18:57 | Reagovat

Useful posts. Thank you!

5 Delta Airlines | E-mail | 5. června 2019 v 1:26 | Reagovat

tmf <a href="https://delta-airlines-com.com">Delta Airlines</a>
dp

6 Stacie | E-mail | 30. října 2019 v 3:14 | Reagovat

Hi,
Would you like to reach new clients?

We are personally inviting you to sign up with one of the leading influencer and affiliate networks on the web.
This network sources influencers and affiliates in your niche who will promote your business on their sites and social network channels.
Benefits of our program consist of: brand exposure for your company, increased reputation, and possibly more customers.

It is the best, simplest and most efficient way to increase your sales!

What do you think?

Learn more: http://success.socialinfluencermarketing.xyz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama