Atlantské energie

1. března 2011 v 4:43 |  Atlantida

Atlantské energie


Fialový plamen je energie čistého světla, která rozpouští strach a zlost. Slouží k odstranění negativních myšlenek. Tento plamen může být kdykoliv invokován, protože pokud žijeme ve fyzickém těle a ve vztazích, kde námi prochází emoce, může být těžké si udržet jasnou mysl a být v rovnováze. Je třeba, aby negativní energie byla přeměněna na pozitivní, nemoc ve zdraví, bída na to mít dostatek, žárlivost v sebevědomí, lakota ve štědrost a zoufalství v důvěru. Lidé v Atlantidě vložili negativní energii do fialového plamene a přeměnili ji na pozitivní. Žili v jednotě se sebou a druhými a vzájemně si pomáhali. Pokud viděli v auře přítele tmavou skvrnu, povolali na ni tento plamen a přeměnili ji.
Bylo pro ně přirozené se vzájemně podporovat. Jejich mysl byla jasná, byli si vědomi každé myšlenky a emoce, které jimi procházely. Pokud někdo na někoho vyslal paprsek žárlivosti, nebylo možné to skrýt, vše bylo viditelné v jejich auře. Na setkání lidí pomáhajících šířit světlo v roce 1987 byl tento plamen invokován přes Mistra St. Germaina, a proto je na Zemi znovu k dispozici. Fialový paprsek můžeme vyvolat větou: "Jsem bytost fialového plamene. Jsem čistota, kterou Bůh žádá." Poté jste obaleni plameny fialového paprsku a veškerá nízkovibrační energie bude spálena.
Mahatma energie je vysokofrekvenční, zlatobílá, vesmírná energie, která byla vytvořena vyššími bytostmi během období Atlantidy. Je to sloučenina energie 12 paprsků (bezpodmínečné lásky a milosti Quan Yin, lásky a moudrosti Mistra Lanto, energie harmonie a souladu mysli a ducha Mistra Vosloo) a dalších bytostí, které svou energií přispěli k vytvoření místa, kde je tato energie uložená. Je velmi silná, účinná a každý se na ni může napojit. Tuto energii často využívali kněží, aby si udrželi v sobě čistou energii, a tak aby ji mohli šířit mezi lidmi. Podporovala proudění vysokofrekvenční energie mentálním, emocionálním, spirituálním a fyzickým tělem.
Atlanťané invokovali Mahatma energii a ta začala proudit do země, a tak je čistila a uvolňovala všechny nízkofrekvenční blokace. Mohla být také někomu poslána nebo vložena do problematické situace. Je to velmi léčivá energie, která revitalizuje žlázy, udržuje nás v kondici, aktivuje naši sexualitu, zajišťuje rovnováhu metabolizmu, posiluje náš imunitní systém a obnovuje buňky v těle. Pomáhá stavit světelné tělo a urychluje náš vývoj. Před pádem Atlantidy nám přístup k této energii byl odebrán. Od roku 1987 je Mahatma energie na Zemi znovu k dispozici, je důležité o ni požádat. Pro vzestup planety je důležité, aby tato energie měla možnost se projevit skrz nás, protože lidé jsou prostředníkem mezi zdrojem a Zemí. I když je to nejvyšší energie, která je pro nás na Zemi k dispozici, nemusíme se bát, že by nás poškodila. Jde do naší monády, poté do vyššího Já a až pak do těla. Tato energie staví most světla mezi námi a zdrojem. Může být invokována až třikrát denně. Řekněte: "Invokuji Mahatma energii." Můžete si ji představit jako paprsek zlatobílého světla, který prochází vámi a kolem vás, a poté ho můžete nasměrovat kamkoli budete chtít.
Místo vysokofrekvenční energie bylo místo, kde byla uložena velmi silná energie, která zvyšovala a čistila frekvenci čehokoliv se dotkla. Toto místo vytvořili Veleknězi a Velekněžky a energii z tohoto místa mohl ve Zlatém věku Atlantidy užít podle stupně svého vývoje každý, kdo potřeboval energii k léčení, manifestaci, transportaci, precipitaci, pro zlepšení telepatických schopností na velké vzdálenosti, astrální cestování, naplnění se energií duše.Někteří lidé se v užití této energie vycvičili a vytvářeli domy, chrámy, cesty, bazény, fontány a později dopravní prostředky a rakety. Pokud tuto energii invokovali, zesílilo se vše, kam tato energie byla nasměrována, a to podle toho, jak byl dotyčný trénovaný. Bylo to jako by se lidé mohli napojit na šedesáti wattovou žárovku a zasvěcenec na tisíci wattovou žárovku. Všichni věděli, jak s touto energií zacházet. Postupně se Atlanťané v užití vysokofrekvenční energii zlepšovali. Této energii také sloužili andělé. Místo s vysokofrekvenční energií je v současnosti znovu plněno Nanebevzestoupenými mistry, dále léčiteli a lidmi šířícími světlo na Zemi, kteří nevědomě posílají do tohoto místa své světlo pro komunitní účely.

Poznatky převzaty z knihy Discover Atlantis a New light on ascension od Diany Cooper

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama